• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • 22 лютого відбулося відкриття виставки «Фантастичне мереживо»

22 лютого відбулося відкриття виставки «Фантастичне мереживо»

2017-02-22

/Files/images/vistavka_-_konkurs_z_naukovo-tehnchnogo_napryamku_2013/Фото2.JPG

Виставка «Фантазійне мереживо» підтверджує,

що наші діти неймовірно талановиті

22 лютого відбулося відкриття виставки «Фантастичне мереживо» кращих робіт гуртка «Художнє випилювання» ЖМЦНТТУМ. Всі бажаючі мають нагоду помилуватися мистецькими шедеврами – мережками вирізьбленими із дерева.

Творча ідея, легкість і майстерність кожного виробу, що представлені в експозиції, просто зачаровують. Спершу важко навіть повірити, що всі роботи виконані дитячими руками. Та те, як горіли гордістю оченята юних майстрів під час презентації своїх виробів, відмітає всі сумніви і підтверджує, що житомирська юнь неймовірно талановита.

- В нашому гуртку «Художнє випилювання» займаються діти різного віку. Мені приємно, що такою своєрідною творчою роботою цікавляться не лише хлопчики, а й дівчатка, - розповідає керівник гуртка Ігор Заєць. – А про те, наскільки вони обдаровані свідчать перемоги, здобуті на всіляких конкурсах та виставках.

Педагог впевнений, що заняття у гуртку – це перший крок до вибору професії. Звісно, адже діти вчаться реалізовувати власні ідеї та й виготовляють різноманітні корисні вироби: підставки для олівців, цукерниці, світильники та інші цікаві речі.

На презентації виставки були батьки юних майстрів, вони не приховували своєї гордості за власних дітей та гаряче дякували педагогам. Висловили своє захоплення запрошені працівники Житомирського обласного центру народної творчості.

На виставці представлено близько 50 найрізноманітніших виробів з дерева, і визначити кращий непросто. Видно, що керівник гуртка «Художнє випилювання» Іван Васильович Заєць вміє зацікавити дітей, ставиться до них з любов’ю і турботою, вболіває за кожного, навчає старанності та відповідально ставитися до своєї роботи.

Нагадаємо, що гурток «Художнє випилювання», де керівником І.В.Заєць, працює на базі підліткового клубу «Ровесник» за адресою: м. Житомир, вул. Космонавтів, 38/17. На заняттях в гуртку учні мають можливість розвинути інтерес до народних промислів та ремесел, оволодіти навиками самостійного проектування робіт, технологіями оздоблення виробів, а отже змістовно й з користю провести час.

/Files/images/vistavka_-_konkurs_z_naukovo-tehnchnogo_napryamku_2013/Фото5.JPG

/Files/images/vistavka_-_konkurs_z_naukovo-tehnchnogo_napryamku_2013/Фото4.JPG

/Files/images/vistavka_-_konkurs_z_naukovo-tehnchnogo_napryamku_2013/Фото3.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 64

Коментарi