• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • «Кольорові зірки» на оксамитовому тлі творчості

«Кольорові зірки» на оксамитовому тлі творчості

2017-01-27

/Files/images/vistavka_-_konkurs_z_naukovo-tehnchnogo_napryamku_2013/а04.JPG

Юні художники ЖМЦНТТУМ в ці січневі дні винесли на широкий загал свій черговий творчий доробок. У залі бібліотеки-філіалу №4 ЦБС м. Житомира відкрилася виставка «Кольорові зірки» вихованців гуртка «Студія образотворчого мистецтва».

Чому така назва? Це очевидно, бо кожна робота юного художника немов та зірочка на оксамитовому тлі творчості. Вони вирізняються між собою яскравими барвами, формою та історією появи. Так сталося, що людей приваблює біле і чорне, солодке і те, що не завжди спробуєш на смак, запашне або абсолютно позбавлене аромату, гладеньке і пухнасте, просте і водночас загадкове. Кожну із цих граней намагалися відтворити майстриньки пензля.

Цікаво, що участь у створенні виставки в основному взяли діти молодшої вікової категорії (до 10 років).

- Наша презентація спрямована на те, щоб надихати дітей, які лише починають свій творчий шлях, - розповідає керівник гуртка Катерина Саєць. – Ми пробуємо з ними різні техніки та визначаємо що кому ближче до душі. Є, щоправда, декілька робіт старших вихованців студії, котрі займаються вже не один рік. Наприклад, ось Назаровська Дарина працює у жанрі комп’ютерна графіка. Вона дуже самобутня майстриня. Прийшла до нас таким самородком. Сьогодні представила чотири свої картини.

- Я з самого дитинства пробувала малювати олівцями, фломастерами, а два роки тому мені купили графічний планшет на якому і зроблені ці роботи, - пояснює дівчина. – Така техніка творення мені ближче до серця і я достеменно знаю, що це хобі назавжди залишиться у моєму житті.

Залишається додати, що виставку «Кольорові зірки» може переглянути нині кожен охочий.

/Files/images/vistavka_-_konkurs_z_naukovo-tehnchnogo_napryamku_2013/DSC_9877.JPG

/Files/images/vistavka_-_konkurs_z_naukovo-tehnchnogo_napryamku_2013/а02.JPG

/Files/images/vistavka_-_konkurs_z_naukovo-tehnchnogo_napryamku_2013/а00.JPG

/Files/images/vistavka_-_konkurs_z_naukovo-tehnchnogo_napryamku_2013/а01.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 80

Коментарi